המזוזה המודרנית – קווים לדמותה

המזוזות של היום פותחות בפנינו עולם חדש של הכרנו.

בניגוד למזוזות העץ והפלסטיק הקלאסיות אותן אנו מכירים כבר שנים, המזוזה המודרנית קוראת תיגר על כל אלה ומנסה לחדש באמצעות הצגת חומרים בעלי תכונות שונות, לא צפויות והרבה יותר מעניינות. מזוזה מודרנית טומנת בחובה לא רק קלף, אלא גם תכונות ומוטיבים המשדרגים אותה לכדי תשמיש קדושה שהוא הרבה מעבר לייעוד המקורי שכולנו מכירים.

מזוזה מדורנית

 

עשויה בשילוב חומר גלם איכותי

לרוב, המזוזה עשויה חומר גלם שעוזר לשוות לה מראה יוקרתי ומדויק, דוגמת המתכת אלומיניום. היתרון של המתכת הקלה הוא בכך שהיא הניתנת לעיצוב במגוון צורות וגדלים לפי ראות עיניו של האמן.

מזוזות מודרניות רבות עשויות מתכת כמו אלומיניום להשגת הבוהק והשוני המתבקש ומעבר למאה ה-21 בה מתכת זו מופיעה כמעט בכל גאדג’ט או פיסת טכנולוגיה.

 

קשר ברור לארכיטקטורה

ממש כמו הקירות והמשקופים בבית שלנו, המזוזה המודרנית גם היא מאופיינת בקווים ישרים ונקיים. המזוזה “מיישרת קו” ומתאימה את עצמה לעקרונות האריכטקטוניים הנצחיים האוצרים בתוכם תכונות של אלגנטיות ויופי,המחמיאים ומשתלבים כמו כפפה ליד ובאופן הטבעי ביותר בבית שלכם וזאת ע”י שמירה על קווים נקיים וישרים עם מינימום הפרעה והסחת דעת בבית.

בין השאר, נעשה שימוש בסודות המקצוע למשל בשמירה על יחס שווה בין המשקוף או הקיר לבין המזוזה המודרנית המעניקה לנו רוגע, שלווה ותחושה ש”כל דבר במקומו מונח”.

 

טכנולוגיה חדישה

תהליך הייצור כולל טכנלוגיות מתקדמות ועכשוויות כמו עיבוד שבבי וחיתוכי לייזר.

טכנולוגיות אלו מוכרות לנו בעיקר מתעשיות הטכנולוגיה וגם אצל המזוזה נמצא להן שימוש ראוי.

באמצעות מכשור ומכונות מיוחדות ניתן לעצב את המתכת במזוזה המודרנית למגוון רחב של צורות אפשריות, תוך שמירה על עיבוד נקי וחסכוני המוביל לתוצאה מרהיבה בעלות מינימלית.

מזוזה מועצבת של האמן עדי סידלר

שכבת דיוק נוספת ע”י חיתוך בלייזר

חיתוך הלייזר תורם לדיוק באלפית המילימטר ומאפשר התאמה מדויקת להשגה

 

גימור ללא רבב

ציפוי אנודייז איכותי

להשלמת המראה המרהיב של המזוזה, עוברת המזוזה לשלב הגימור המכריע של ציפוי אנודייז.

הגימור מושג ע”י טבילה של מתכת האלומיניום בתמיסה חומצית המשנה את המבנה הקריסטלי שלה ומשווה מראה חלק, מבריק ויוקרתי. בשילוב עם צבע המתכת, המזוזה הופכת מפריט קדושה רגיל לתכשיט של ממש המרשים ומפאר כל בית מודרני.

 

האמת בפרטים הקטנים

ככל שנרצה לייחד עוד יותר את המזוזה המודרנית, נגלה שהאמת נמצאת בפרטים הקטנים.

אם נסתכל מקרוב, נופתע לגלות את כמות הפרטים המשולבת ביצירת הגימור הפשוטה לכאורה. האיכפתיות ושימת הדגש החשובה המושקעת אל תוך המזוזה מאפשרת עוד נדבך מקסים ומרגש.

 

אריזה שעושה כיף לקבל

זה לא סוד שבנוסף למזוזה מעוצבת, כדי שיהיה עוד יותר בעת הנתינה והקבלה, יש חשיבות רבה גם לאריזה.

האריזה המהודרת מחמיאה למזוזה ומשלימה עבורינו את חווית הכיף שבנתינה. אריזת המזוזה מעצימה את מראה הפריט הקדוש ואת ביטוי הטוהר ומאפשרת את הצגת השילוב היפה הזה לראווה. האריזה מייצגת מראה יוקרתי ומדוייק לתכשיט הקדוש, ויוצרת את אפקט ה”וואו” וההנאה הגדולה בנתינת המתנה ליקירינו ולאורחינו.

סגירת תפריט
עגלת הקניות
  • אין מוצרים בעגלה.