איך לבחור מזוזות מעוצבות מאיכות גבוהה?

מזוזה מעוצבת למאה ה-21

מזוזה מעוצבת היא יצירת אומנות עכשווית שמגיעה לאחר גלגולים רבים אל המאה העשרים ואחת. האמן בוחר כיוון שונה ומעביר את המזוזה הטיפוסית מודרניזציה, תוך הוצאת קונספט המזוזה הישן והכנסת רעיון חדש ורענן. העיצוב הטרי כולל בתוכו מוטיבים המאפיינים אדריכלות מודרנית כמו קווים ישרים, חריצים מקבילים, מזוזות מסילה או מזוזות גל.

מזוזות מועצבות

 

רמת הגימור של המזוזה

מזוזה מעוצבת מצטיינת ברמת הגימור שלה, שהוא תוצאה של תהליך חשמלי-כימי בשם אנודייז.

הגימור המבריק והאסתטי המתקבל במתכת לאחר השלמת התהליך יוצר ציפוי חלק

מושלם, ומוקפד המעניקים למזוזה חיוניות רבה, צבעוניות ואת השמחה למסורת.

מזוזה מעוצבת עשויה מציפוי אנודייז, ציפוי בגוון מתכת שמשווה יוקרתיות, עכשוויות ומודרניות למזוזה.

 

התהליך

תחילה, מתבצע תהליך של ליטוש המכין את פני השטח של האלומיניום לציפוי. לאחר מכן, יתבצע ציפוי האנודייז שהוא בבסיסו תהליך אלקטרוכימי המופעל על שכבת מתכת המונחת כמוליך בתוך מעגל חשמלי סגור. המתח במעגל יוצר תגובה הגורמת לפני השטח של המתכת לשנות את צבעם ואת הגימור בעקבות תהליך של התחמצנות טבעית.

התוצאה המתקבלת היא רמת גימור חדשה במראה נקי ומהוקצע לפני השטח של המתכת ההופכים עמידים יותר ובעלי מראה חלק ומבריק למראה, עם קשת רחבה של צבעים.

 

ייצור בארץ מול מתחרים בסין

כמו כל יצירה ארץ-ישראלית, ובמיוחד במזוזות, האותנטיות קובעת.

שלל מזוזות מעוצבות המתוכננות ומעוצבות לפרטי פרטים דווקא ע”י אמן ישראלי יוצרים פיסת אומנות בעלת עוצמה המעניקה את גורם הייחודיות של היצירה לכל מזוזה ומזוזה.

חסל סדר פס ייצור החקייני וחסר אופי שמקורו במזרח הרחוק, שהקשר בינו לבין יהדות או ישראליות הוא מקרי בהחלט.

הייצור בארץ הוא מקומי מה שמוזיל את העלויות ואת הלוגיסטיקה לאפס.

כחול ולבן VIVA

ככמו כל מוצר כחול לבן, יצירת המזוזה נולדה על טהרת ערכי אהבת המולדת. תוכלו להיות בטוחים שהמזוזה נוצרה במחשבה ובכוונה תחילה לשקף את כל מה שטוב במזוזה, כל מה שיפה במזוזה וכל מה שאסתטי במזוזה.

 

הטיב והשירות הטובים ביותר

כל מזוזה מעוצבת עברה תכנון מוקפד כדי לשמור על רמת איכות מירבית ע”י שימוש במיטב החומרים בתהליכים טכנולוגיים המקנים לה את הגימור הנפלא, מבטאים את החדווה ואת אהבת המזוזה.

השירות המתקבל הוא אישי והמזוזה היא מתנה אינטימית עבורכם ועבור ביתכם, אקט של נתינה אבסולוטית היישר מהלב, שיא השיאים ל ההתחשבות.

 

מזוזה מעוצבת – בבית שלי או שלך

אם תרצו אין זו אגדה. מזוזה מעוצבת משמרת את היופי הטמון במזוזות ומנגישה אותו לקהל הישראלי עם חיוך ורצון עז לרגש, לחדש, ולייפות את הבית. האווירה שהמזוזה משרה בכל הבית נותנת נופך ייחודי שרק יצירה נפלאה כמו מזוזה יכולה לתת.

ביטוי הטעם האישי המצוי במזוזה המעוצבת הופך כל משקוף רגיל למראה למסוגנן, עם נוכחות, משמעות ומסר ברור הודות להתאמה אישית וקפדנית שרק מזוזה שנוצרה בידי אמן יכולה לשדר.

 

 

סגירת תפריט
עגלת הקניות
  • אין מוצרים בעגלה.