מזוזות ענק- מזל גדול להתחלה חדשה

 

מזוזות ענק – חלק בלתי נפרד מאדריכלות עכשווית

האדריכלות העכשווית הנפוצה במגוון בתים פרטיים הביאה איתה סטנדרטים אחרים לגמרי ממה שמוכר לנו. חלפו ימי הדלתות הפשוטות והקטנות ופינו את מקומן לדלתות ענק מרווחות, וגם למזוזות ענק מעוצבות. המצב הזה הביא למחשבה חדשה המביאה בחשבון את האדריכלות העכשווית עם יצירה של פריט חדש ומתאים במיוחד לתקופתנו.

מזוזות ענק

דלת גדולה צריכה מזוזה גדולה

המזוזות המוכרות לנו גם הן עברו שינוי תפיסתי. בין בית קטן ורגיל לבין בית גדול ומרווח, מזוזת הענק התאימה עצמה למיטב הדלתות שאינן בגודל סטנדרטי והמגמה פה כדי להישאר. כדי לשמר את הרושם והאפקט המרהיב, אפשר בהחלט לומר שכל דלת ענק תיראה טוב יותר עם מזוזת ענק לצידה.

עניין של פרופורציה

בנוגע למזוזות ענק, הכל שאלה של איזון. היופי מתבטא במלוא הדרו במזוזה בקנה מידה הולם. לתפיסתנו, מזוזת ענק הופכת לפיסה אטרקטיבית יותר בבית על פי עקרונות של יחס ועל פרופורציות הסדר העתיק שנשמרו מתובלים בהרגשה שהכל במקומו מונח.

מגוון דגמים וגוונים

מזוזות הענק מגיעות בדגמים עם עיצובים מודרניים וחדשניים. ישנן 3 סוגים שונים עיקריים של מזוזות ענק, כולם בעלות פרופיל ייחודי של קווים ישרים ונקיים.
כל מזוזות ענק הייחודיות מגיעות במגוון רחב של צבעים בציפוי אנודייז לדלתות שאינן בגודל סטנדרטי, כאשר הגדולה ביניהן מגיעה אף לגודל של 32.5 סנטימטרים!
כל מזוזה היא הזמנה בהתאמה אישית עבור כל דלת בנפרד ומגיעה ישירות אל הבית.

הפריט שלי הוא ייחודי

כיום, כאשר כל בית מחפש להתבלט, מזוזה ענקית בגוון ספציפי נותנת נוכחות ייחודית בבית. תשמיש קדושה שגם מכניס לבית את ההתרגשות של עולם היודאיקה בן-זמננו המתונססת בגאווה במפתן הדלת בביתנו הגדול.

מזוזות ענק מעוצבות ומודרניות בצורה אומנותית

כל מזוזת ענק היא פיסת אומנות מוקפדת היוצרת מחדש את תשמיש הקדושה הקלאסי כמלאכת מחשבת לא שגרתית ומחמיאה. באופן טבעי, היא מוסיפה פן חדשני מבלי לוותר על השמחה והחגיגה של הדת היהודית.
את הטאץ’ המפליא של המאה ה-21 ניתן להעניק לכל דלת ענק ברחבי הבית.
אל מזוזות הענק הוכנסה גם הפילוסופיה של המודרניות, והיא מקבלת ביטוי אצל כל מזוזה בכיוונים חדשים שטרם חשבנו עליהם.
קוספטים של ימינו מגיעים כדי לתת במה למזוזה כפריט הראוי להערכה מחודשת, ניסיונות חדשים ונועזים והכל אצלכם בתוך הבית.
ראינו שניתן להנות ממבחר רחב של מזוזות ענק הבולטות ו גם בבית הפרטי הגדול.

השילוב המושלם
כפי שראינו מזוזת ענק היא גלגול עכשווי של המזוזה הקלאסית המהווה איזון ושילוב מושלמים לכל באי הבית. הפאר, ההדר והייחוד שטומנת בחובה מזוזת ענק לא יסולא בפז בתרומתו וניכר עוד יותר כאשר הבית הוא גדול ורחב.

סגירת תפריט
עגלת הקניות
  • אין מוצרים בעגלה.